fotowoltaika-instalacje-fotowoltaiczne-p

MCM Sun Fotowoltaika

MCM Sun to intensywnie rozwijająca się firma z branży odnawialnych źródeł energii, koncentrująca swoje działania na instalacjach fotowoltaicznych.

 

Misją firmy jest zadowolenie klientów zapewnione poprzez wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii fotowoltaicznych wdrażanych dzięki nieustannie poszerzanej wiedzy pracowników.

Dbamy o najwyższą jakość naszych instalacji dzięki czemu nasi klienci są w pełni zadowoleni z realizacji projektów fotowoltaiki.

Działamy na terenie Województwa Mazowieckiego, będąc blisko naszego klienta szybko reagujemy na Państwa zapotrzebowania.

Montaż paneli fotowoltaicznych w korzystnych cenach

​​​Fotowoltaika w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Dzięki montażowi fotowoltaiki każdy może wyprodukować darmowy prąd, który zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne budynku. Instalacje fotowoltaiczne mogą być zarówno naziemne na specjalnych konstrukcjach jak i na dachach budynków. W ostatnich dziesięciu latach łączna moc instalacji fotowoltaicznych w Europie wzrosła ponad 10-krotnie.

Rozwój technologii prowadzi do tworzenia paneli solarnych o większych mocach i sprawności, dzięki czemu montaż fotowoltaiki zapewnia całkowite pokrycie zapotrzebowania na prąd. Aby wesprzeć rozwój fotowoltaiki w Polsce, wprowadzono ulgę termomodernizacyjną , dzięki której można odliczyć od podstawy opodatkowania do 53 tyś. zł dla instalacji fotowoltaicznej. Mikroinstalacje OZE (systemy fotowoltaiczne) generowały w roku 2020 łączną moc równą 396 MW.

W dniu 1.07.2021 r. rusza kolejny nabór wniosków o dofinansowanie z programu Mój Prąd 3.0

Dofinansowanie w formie dotacji wynosi do 50% kosztów kwalifikowanych instalacji fotowoltaicznych wchodzącej w skład przedsięwzięcia nie więcej niż

3 tys. zł na jedno przedsięwzięcie.

Celem programu Mój Prąd jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z fotowoltaiki na terenie Polski.

Dotacja przeznaczona jest na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych – o zainstalowanej mocy elektrycznej od 2 kW do 10 kW, służących na potrzeby istniejących budynków mieszkalnych.

Nabór wniosków w programie Mój Prąd trwa od 1.07.2021 r. do 22.12.2021 r. lub do wyczerpania środków.

fotowoltaika-instalacje-fotowoltaiczne-m

Firma MCM Sun fotowoltaika - instalacja paneli fotowoltaicznych w lokalizacjach: fotowoltaika Warszawa, fotowoltaika Mińsk Mazowiecki, fotowoltaika Wesoła, fotowoltaika Kobyłka, fotowoltaika Halinów, fotowoltaika Sulejówek, fotowoltaika Otwock, fotowoltaika Zielonka, fotowoltaika Wawer, fotowoltaika Józefów, fotowoltaika Wołomin, fotowoltaika Wiązowna. Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie.